Düzce'de hafriyat, uluslararası nakliye ve yurt içi nakliye sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Düzce'de alanında 1 numara olan güçlü ve donanımlı filomuz/makinalarımızla birlikte müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek ilk hedefimizdir. Düzce Hafriyat, Gümüşova Hafriyat, Gümüşova İnşaat, Düzce Bina Temel Kazıları, Düzce Bina Temel Dolguları, Düzce Dolgu, Düzce Temel Dolgu, Düzce Temel Kazı, Düzce Temel Dolgu, Düzce Temel Kazım, Düzce Temel Dolgusu, Düzce Temel Kazısı, Düzce Bina Temel Kazı, Düzce Bina Temel Dolgu, Düzce Altyapı, Düzce Dekapaj, Düzce Taahhüt, Düzce Hafriyat Firmaları, Düzce İnşaat Firmaları, Düzce Nakliye Firmaları, Düzce Nakliyat Firmaları, Düzce İş Makinası Kiralama, Düzce Kamyon Kiralama, Düzce Kum Temini, Düzce Kum Çakıl Toprak Mıcır Asfalt, Düzce Kazı, Düzce Kazı İşleri, Düzce Peyzaj, Düzce İnşaat, Düzce JCB, Düzce Ekskavatör, Düzce Bekoloder, Düzce Loder, Gümüşova, Düzce Nakliye, Düzce Uluslararası Nakliye, Düzce Kum Çakıl, Düzce Lojistik, Düzce Nakliyat, Düzce Uluslararası Nakliyat, Düzce Yurtiçi Nakliye, Düzce Yurt içi Nakliyat, Düzce Yük Taşımacılığı, Kaynaşlı Hafriyat, Beyköy Hafriyat, Beyköy İnşaat, Çilimli Hafriyat, Gölyaka Hafriyat, Gümüşova Kum Çakıl Mıcır Asfalt, Düzce Beton, Düzce Hazır Beton, Düzce Kum, Düzce Çakıl, Düzce Asfalt, Düzce Toprak, Düzce Toprak Temini, Düzce Toprak Fiyat, Düzce Kum Fiyat, Düzce Lowbed, Düzce Excavation, Düzce Excavations, Duzce Düzce Excavation, Duzce Construction, Düzce Landscape, Duzce Landscape, Düzce Construction, Duzce Sand Gravel, Duzce International Shipping, Düzce International Shipping, Duzce International Transportation, Duzce Transportation, Duzce Cargo Transport, Sakarya, Adapazarı, Bolu, Düzce Dekapaj, Düzce Logistics
Hakkımızda – Düzce Hafriyat & Nakliyat – ŞAH ATLANTİK

Düzce’nin Çalışkan Yüzü


Hakkımızda

2006 yılında Düzce’de faaliyete başlayan Şah-Atlantik, hafriyat sektöründe sadece bir isim değil, aynı zamanda bir güvence haline gelmiştir. Tecrübe, yenilik ve sağlam bir müşteri memnuniyeti temeliyle adını duyuran firmamız, bölgenin lideri olarak haklı bir ün kazanmıştır.

Şah-Atlantik, sahip olduğu 20 yıllık tecrübeye sahip deneyimli yönetim ve personel kadrosuyla sektördeki en zor projelere bile cesaretle girişmektedir. Sürekli yenilenen araç filosu ve modern ekipmanları sayesinde her türlü hafriyat ve yurt içi & yurt dışı taşımacılık işine en uygun çözümleri sunmaktadır.

Şah-Atlantik olarak, sadece yerel ölçekte değil, aynı zamanda ulusal arenada da büyük projelere imza atmaktan gurur duyuyoruz. Büyük firmalarla olan işbirliklerimiz, sektördeki lider konumumuzu pekiştiriyor ve bizleri her geçen gün daha da ileriye taşıyor.

Temel Önceliklerimiz

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet.

Kalite

Şah-Atlantik olarak, kalite standartlarını yükseltmek ve her projede en iyi sonuçları elde etmek için sürekli çaba sarf ediyoruz. Yenilikçi yöntemler, modern ekipmanlar ve deneyimli personelimizle, her aşamada kaliteyi ön planda tutuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti, işimizin merkezinde yer alır. Onların beklentilerini anlamak ve bu beklentileri karşılamak için çaba gösteriyor, her adımda müşterilerimizle yakın bir işbirliği içinde olmayı amaçlıyoruz.

Sürekli İyileştirme

Şah-Atlantik olarak, sürekli olarak iş süreçlerimizi gözden geçiriyor ve iyileştirmeler yaparak daha etkili ve verimli hale getiriyoruz. Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri dikkate alarak sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.


Eğer siz de kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir hafriyat veya taşımacılık hizmeti arıyorsanız, Şah-Atlantik olarak biz her zaman hizmetinizdeyiz. Daha fazla bilgi için bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim!

Bize Ulaşın

Proje ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçin.

Scroll to Top