Düzce'de hafriyat, uluslararası nakliye ve yurt içi nakliye sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Düzce'de alanında 1 numara olan güçlü ve donanımlı filomuz/makinalarımızla birlikte müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek ilk hedefimizdir. Düzce Hafriyat, Gümüşova Hafriyat, Gümüşova İnşaat, Düzce Bina Temel Kazıları, Düzce Bina Temel Dolguları, Düzce Dolgu, Düzce Temel Dolgu, Düzce Temel Kazı, Düzce Temel Dolgu, Düzce Temel Kazım, Düzce Temel Dolgusu, Düzce Temel Kazısı, Düzce Bina Temel Kazı, Düzce Bina Temel Dolgu, Düzce Altyapı, Düzce Dekapaj, Düzce Taahhüt, Düzce Hafriyat Firmaları, Düzce İnşaat Firmaları, Düzce Nakliye Firmaları, Düzce Nakliyat Firmaları, Düzce İş Makinası Kiralama, Düzce Kamyon Kiralama, Düzce Kum Temini, Düzce Kum Çakıl Toprak Mıcır Asfalt, Düzce Kazı, Düzce Kazı İşleri, Düzce Peyzaj, Düzce İnşaat, Düzce JCB, Düzce Ekskavatör, Düzce Bekoloder, Düzce Loder, Gümüşova, Düzce Nakliye, Düzce Uluslararası Nakliye, Düzce Kum Çakıl, Düzce Lojistik, Düzce Nakliyat, Düzce Uluslararası Nakliyat, Düzce Yurtiçi Nakliye, Düzce Yurt içi Nakliyat, Düzce Yük Taşımacılığı, Kaynaşlı Hafriyat, Beyköy Hafriyat, Beyköy İnşaat, Çilimli Hafriyat, Gölyaka Hafriyat, Gümüşova Kum Çakıl Mıcır Asfalt, Düzce Beton, Düzce Hazır Beton, Düzce Kum, Düzce Çakıl, Düzce Asfalt, Düzce Toprak, Düzce Toprak Temini, Düzce Toprak Fiyat, Düzce Kum Fiyat, Düzce Lowbed, Düzce Excavation, Düzce Excavations, Duzce Düzce Excavation, Duzce Construction, Düzce Landscape, Duzce Landscape, Düzce Construction, Duzce Sand Gravel, Duzce International Shipping, Düzce International Shipping, Duzce International Transportation, Duzce Transportation, Duzce Cargo Transport, Sakarya, Adapazarı, Bolu, Düzce Dekapaj, Düzce Logistics
Hafriyat – Düzce Hafriyat & Nakliyat – ŞAH ATLANTİK
DÜZcE’NİN ÇALIŞKAN YÜZÜ

Düzce’nin hafriyat sektöründe öncü ismi olan firmamız; inşaat, altyapı, temel kazıları ve dolguları, dekapaj, kum, çakıl, taahhüt, iş makinesi – kamyon kiralama ve her türlü hafriyat işlerinde değerli müşterilerine kaliteyi esas alan bir hizmet vermektedir.

Şah-Atlantik, güçlü ve tecrübeli ekibiyle her türlü hafriyat ve inşaat ihtiyacınıza çözüm sunar. Sektördeki en son teknolojiyi kullanarak verimliliği artırırken, aynı zamanda çevreye duyarlı bir yaklaşımı benimser. İşimizin her adımında güvenlik ve çevre koruma ilkelerine bağlı kalırız.

SEKTÖRDE ÖNCÜ

Şah-Atlantik, sahip olduğu 20 yıllık tecrübeye sahip deneyimli yönetim ve personel kadrosuyla sektördeki en zor projelere bile cesaretle girişmektedir. Sürekli yenilenen araç filosu ve modern ekipmanları sayesinde her türlü hafriyat işine en uygun çözümleri sunmaktadır.

Her türlü hafriyat işleriniz ve projeleriniz için lütfen aşağıdaki numara ile iletişime geçiniz.


Kalite Standartları

Şah-Atlantik olarak, her hafriyat işinde en yüksek kalite standartlarını sağlamak için çaba gösteriyoruz. Modern ekipmanlarımız ve deneyimli personelimizle, her adımda kaliteyi ön planda tutuyoruz.

Şeffaflık ve İletişim

Şah-Atlantik olarak, müşterilerimizle şeffaf bir iletişim kurmayı önemsiyoruz. İşin her aşamasında müşterilerimizi bilgilendiriyor, taleplerini dikkate alıyor ve gerektiğinde anında iletişim kuruyoruz.

Sürekli İyileştirme

Sürekli iş süreçlerimizi gözden geçiriyor ve iyileştirmeler yaparak daha etkili ve verimli hale getiriyoruz. Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri dikkate alarak sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Bize Ulaşın

Proje ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçin.

Scroll to Top